En månad med Club Happy – tack för en fantastisk start!
Det har nu gått en månad sedan vi lanserade Club Happy, och vi vill börja med att säga tack för det fina mottagandet.
Det är tydligt att Club Happy fyller ett behov. Vi ser ett stort engagemang och får mycket positiv feedback från er som har gått med, vilket känns både inspirerande och motiverande för oss.
Samtidigt ser vi lanseringen som startpunkten. Vi har stora planer för hur Club Happy ska utvecklas vidare, inte minst genom att utöka sortimentet av förmånsprodukter i shoppen.
Vi vill bygga Club Happy tillsammans med er. Därför tar vi gärna emot idéer och förslag på vad ni vill ha mer av framöver, så att vi kan skapa en kundklubb som verkligen gör skillnad i er vardag. Skriv gärna en kommentar till nyheten eller maila mig på fredrik.karlberg@unident.se
Kommentarer (0)