0 produkter i varukorg
Summa:
Användarnamn
Lösenord

Har du några frågor?

Varmt välkommen att höra av dig till någon av oss!

Bild

Niklas Nordström

VD

0935 131 11

niklas@tsdental.se

Bild

Lina Nordström

Marknadsansvarig

0935 131 11

lina@tsdental.se

Bild

Anna Nordström

Försäljning

070 529 28 59

anna@tsdental.se

Bild

Gun Sjölinder

Försäljning Norrland

070-540 38 33

gun@tsdental.se

Bild

Nicklas Lindblad

Försäljning Mellan

070 529 28 58

nicklas.lindblad@tsdental.se

Bild

Mikael Ulander

Försäljning Syd

076 866 60 22

mikael.ulander@tsdental.se

Bild

Kent Lidman

Service, Norrland

070 535 97 44

kent@tsdental.se

Bild

Kurt Vikström

Service, Norrland

070 529 99 32

kurt@tsdental.se

Bild

Thomas Stensson

Service Norrland

070 529 00 51

thomas.stensson@tsdental.se

Bild

Roger Östhus

Service, Verkstad

0935 131 11

roger.osthus@tsdental.se

Bild

Jenny Sandström

Kundtjänst, Administration

0935 131 11

jenny.sandstrom@tsdental.se

Bild

Edwin Grönberg

IT-support

0935 131 11

edwin.it@tsdental.se

Bild

Johan Jaede

IT-support

0935 131 11

johan.it@tsdental.se

Besöksadress

Köpmangatan 29
911 31 Vännäs

Postadress

Box 37
911 21 Vännäs

Kontakt

0935 131 11
info@tsdental.se

Information

Nyhetsbrev
Dataskyddspolicy
Cookies

Följ oss


TS Dental är generalagent för hand- och vinkelstycken från NSK Nakanishi.


Medlem i Svensk Dentalservice (SDS) och säljer SDS sortiment av dentalutrustning i Norrland.

© 2019 TS Dental